Prawo rodzinne

sprawy rodzinneJeśli chodzi o kwestie związane ze sprawami rodzinnymi to jako kancelaria adwokacka staramy się jak najlepiej świadczyć nasze usługi z zakresu tej dziedziny prawa. Wiele lat zajmujemy się już działaniami związanymi z problemami rodzinnymi, dzięki tak długiemu okresowi w jakim prowadzimy naszą działalność zdobyliśmy bardzo bogate doświadczenie na wielu płaszczyznach w tym zawodzie. Akurat ten aspekt jeśli chodzi o prawo wymaga ogromnego zakresu zrównoważenia i odpowiedniej miary delikatności oraz bardzo dużej empatii w stosunku do klienta. Każde podejście musi się charakteryzować odrębnym stopniem indywidualności. Bardzo dobrze w obsłudze klientów z zakresu spraw rodzinnych robi miła i ciepła atmosfera jaka panuje w naszej kancelarii adwokackiej. To pozwala w jak największym stopniu zminimalizować stres jaki towarzyszy każdemu klientowi jaki przychodzi do adwokata ze sprawami osobistymi do rozwiązania.

Pomoc prawa w zakresie prawa rodzinnego obejmuje wszelkie jego aspekty. Nasza kancelaria w Szczecinie prowadzi sprawy rozwodowe i reprezentujemy klienta w pełnym postępowaniu w sądzie. Możemy też negocjować z drugą stroną i wnieść także sprawę o odebranie praw rodzicielskich jeśli klient sobie tego życzy. Na swojej drodze napotkaliśmy wiele skomplikowanych spraw a tylko niezwykle dobry adwokat jest w stanie rozwiązać każdą niemal sprawę i sprawić, że klient będzie zadowolony.

Nasze usługi obejmują następujące kwestie prawa rodzinnego:

Chcesz wnieść sprawę o separacje lub sprawę rozwodową?

Nie ma problemu, nasza kancelaria adwokacka zajmuje się tego typu obsługą klienta, przeprowadzamy klientów przez każdy etap danej sprawy. Sprawiamy, że wszystkie postępowania będą bardzo szybko zakończone, nawet takie pozwy rozwodowe, które są skomplikowane możemy uprościć maksymalnie i sprawić, że klient otrzyma szybki rozwód.

Chcesz wnieść sprawę o podział majątku wspólnego?

Nie ma najmniejszych przeszkód byśmy i taką sprawę obsłużyli. Możemy także w Twoim imieniu negocjować z małżonkiem w celu jak najłagodniejszego zakończenia sprawy. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie wszelką dokumentację i zaprezentuje Ciebie na każdym etapie postępowania.

Masz problem z alimanetami? Chcesz odzyskać władzę rodzicielską?

To również nie stanowi żadnego problemu. Są to najczęściej prowadzona przez naszą kancelarię sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Możemy wnieść pozew o przyznanie alimentów lub o obniżenie sumy alimentacyjnej jaką musisz płacić. Jeśli nie zgadzasz się z tym by władza rodzicielska była sprawowana przez małżonka to możesz także dzięki nam odebrać mu ją. Jeśli w Twoim rozpadającym się małżeństwie pojawił się problem z ustaleniem ojcostwa to również się tym możemy zająć.

Nasz adwokat rodzinny podejmie się działania w zakresie każdej sprawy!